Moravskoslezský kraj

Táňa Jaššová - 777821473

Oblast působení: okresy Bruntál a Opava

https://www.tana-jassova-laktacni-poradkyne.webnode.cz/

Jsem maminkou čtyř dětí a pracuji jako průvodkyně kontaktním rodičovstvím, kojením na savce a jsem lektorkou vázání dětí do šátku. Také nabízím individuální přípravu k porodu, doprovod při porodu a podporu v šestinedělí.Kateřina Varcholová - 731659221

Oblast působení: Frýdek-Místek

Varcholova.K@seznam.cz

Jsem maminkou dvou princezen a během své životní cesty jsem se rozhodla vzdělávat v oblastech mateřství, abych mohla podporovat ženy na cestě ke spokojenému rodičovství. Můžete se na mě obrátit při nejasnostech či komplikacich s kojením, ale také ráda pomohu s vázáním miminka do šátku a jiných nosících pomůcek, s bezplenkovku komunikační metodou, s látkovými plenami aj.


Markéta Damcová - +420 737 545 885 - na Ostravsku již pouze jednorázové konzultace, najdete mě spíše v Praze

damcovam@gmail.com

Oblast působení: Ostrava a okolí
Poporodní dula, Laktační poradkyně


SImona Kostelanská - 602551511

oblast působení: Frýdek-Místek, Ostrava, okolí

info@zrozenisdulou.cz

www.zrozenisdulou.cz

Jmenuji se Simona Kostelanská, jsem maminka, šťastně vdaná žena, dula. Narození prvního syna Matyáše změnilo můj život a samotný porod mi přinesl životní sílu, nový pohled na svět, zrození a výchovu dětí. Profesí duly si plním sen, přirozený porod, zdravé těhotenství mne naplňuje a mým posláním je pomoci každé mamince v průběhu těhotenství, porodu a doby šestinedělí. Jsem i laktační poradkyně. Je krásné být přítomna okamžiku zrození. Sama jsem si zkusila, jak důležité je, aby se rodící žena cítila v bezpečí, aby věděla na koho se obrátit a aby porod byl krásným a nezapomenutelným zážitkem. Ráda pomůžu maminkám prožít toto krásné období s láskou a klidem. Věnuji se i maminkám malých srdíček (kardiakům), poradím, jak se vyrovnat s touto diagnózou, pobytem v nemocnici, péči o malá srdíčka.